BIZOL Green Oil posiada unikalny pakiet dodatków uszlachetniających.

Zwiększony ruch miejski = większe ryzyko awarii silnika

Korki w miastach zwiększają się razem z procesem urbanizacji. W ruchu ulicznym silnik ciągle pracuje pod zmiennym obciążeniem  – przyspieszanie, zwalnianie, zmiany ciśnienia oleju powodują szybsze zużycie się części silnika zwiększając ryzyko awarii.

Najnowszy pakiet dodatków niemieckiej produkcji

Zaprojektowany w Niemczech aby chronić silnik w ruchu miejskim. Badania z 2011 roku dały efekt w postaci oleju z obniżonym współczynnikiem tarcia, który nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach doskonale chroni Twój silnik.

Zwiększamy Twoje bezpieczeństwo ekonomiczne

BIZOL Green Oil przyczynia się do zwiększenia Twojego bezpieczeństwa ekonomicznego przez zapobieganie nieplanowanym awariom silnika.

Zwiększamy niezawodność Twojego silnika

BIZOL Green Oil oferuje maksymalną ochronę w ruchu miejskim. Dzięki innowacyjnemu pakietowi dodatków zwalcza największe problemy dzisiejszych silników: starzenie się oleju, spadki lepkości, korozję spowodowaną kwasami powstającymi w procesie spalania paliwa.

Zwiększamy bezpieczeństwo ekologiczne

Wybierając oleje BIZOL zmniejszasz ilość części, które będziesz musiał wymienić. Stosowanie olei Bizol wypływa na zmniejszenie zużycia paliwa i wydłużenie życia jednostki napędowej. Bądź EKO – wybierz Green Oil.

Zwiększamy bezpieczeństwo emocjonalne

BIZOL Green Oil jest produkowany wg. najwyższych norm jakościowych. Wybierając BIZOL jesteś pewny najlepszego wyboru i nie musisz się martwić stanem swojego silnika.